Helping The others Realize The Advantages Of پایه دیواری مانیتور

مشاهده و خرید این کالا تنها در وبسایت ال سی دی آرم امکان‌پذیر می‌باشد

با شناخت ساده از رعایت اصول ارگونومی در محل کار یا زندگی خود، کاملا به ارتباط مستقیم خستگی های روحی و جسمی کاربران در حین کار با کامپیوتر و نتیجتا افت راندمان کار پی بردید.

این زیر مانیتوری طراحی ارگونومیکی دارد که مانع آرتروز کردن و آسیب رسیدن به ستون فقرات می شود .

پخش عمده و جزئی انواع زیر مانیتور قابل تنظیم کشودار فروش آنلاین

یک میله عمودی به کاربران اجازه استفاده از فضای بالای ال سی دی اول خود را می دهد و در واقع به کاربران کمک بسیار زیادی به جهت استفاده بهتر و بهینه از میز کار را میدهد.

تلویزیون‌های هوشمند توانایی باز کرد و همچنین ایجاد کردن فایل‌هایی نظیر ورد و پی‌دی‌اف را نیز دارا می‌باشند.

برخی از پایه های تولید شده به صورت پایه برقی مانیتور و پایه هیدرولیکی نیز میباشد.

یک تلویزیون 88 اینچ با کیفیت 8K، یعنی 8 برابر HD و دو برابر 4K که هنوز که هنوز فیلم های 4K جای پای محکمی پیدا نکرده اند check here و خیلی تازه و نو به نظر می‌رسند. این تلویزیون دارای یک پنل OLED می‌باشد که می تواند تصاویر را با کیفیت بسیار بالا و چشم نوازی پخش نماید. این تلویزیون دارای بزرگ ترین پنل OLED در بازار تلویزیون می‌باشد که با اندازه 88 اینچ با قیمت سرسام آور سی هزار دلار به فروش می‌رسد و با توجه به عدم وجود محتوا با کیفیت 8K، خرید آن توجیه اقتصادی ندارد و کارت گرافیک های موجود در بازار نیز توان رندر کردن اطلاعات را با رزولوشن 7680x4320 پیکسل ندارند.

نمایش همه مشخصات کالا دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه نقد و بررسی‌ها هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

داشتن یک بازوی مانیتور به شما امکان می دهد تا تنظیمات خرد را انجام دهید.

قوز کردن طولانی مدت در حالت ایستاده یا نشسته می تواند باعث کشیدگی و دردناک شدن عضلات پشت ، قلب و شکم میشود.

مورد بعدی که باید به خاطر بسپارید؛ نظارت بر قابلیت تنظیم است. این همان چیزی است که به شما امکان می‌دهد مانیتور را بعد از نصب روی پایه؛ بیشتر تنظیم کنید.

پایه مانیتور با قابلیت تنظیم سر – اکثر پایه‌های مانیتوری امروزی که می‌توانید خریداری کنید؛ تنظیم هد یا سر است که به شما امکان چرخاندن؛ تغییر شیب با درجات مختلف را می‌دهد.

حرکت پشتی صندلی به جلو ، قرار دادن پشتی طبی ، بالش یا حوله رول شده برای حمایت از کمرتان یا تعویض صندلی اداری ، برخی از راه حل های ممکن برای حل این مشکل است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *